قفس زندگی

قفس زندگی

چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد / چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد


واقعا جالبه که دوام رابطه ی خوب بین من وتو مثل حبابه !

دوباره میگی حالم بده و افسرده شدم،دوباره مثل بچه کوچولو ها باید تیمارت کنم ،دفعه های قبل این سیکل معیوب افسردگیت چند ماه یکبار تکرار می شد اما حالا داره به صورت مداوم در می آد.

بهت می گم یعنی علتش چیه ؟اولش می گی نمی دونم ،بعد از این که من تمام احتمالاتی رو که به ذهنم می رسه می گم ،اون وقت می گی علتش اینه که چندین روز قبل من بهت گفتم از بی توجهی هات و سرد بودن هات خسته شدم.

قیافه ی بهت زده ی من اون لحظه دیدنی بود..

یعنی از این جالب تر نمی شه کسی رو مقصر مطلق دونست. مطلب این جاست که اون روز ما فقط صحبت کردیم ،یه چیزی در حد درد و دل .حتی بحث هم نبود.

با خودم می گم از این به بعد دیگه حرف هم نمی تونم بزنم .چون بعدش تاوانش رو باید با تحمل ژستهای افسردگی و خدمات ویژه به جناب عالی پس بدم.

حالا معنی خفقان رو با تمام وجود حس می کنم.

نویسنده : ; ساعت ۸:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٤
کلمات کلیدی :خفقان
مثل همیشه بعد از یه بگو مگو حالا مهربون شدی.

به من می گی نمی دونی باید چه کار کنی، از من می خوای بهت نیازهای عاطفی مو دیکته کنم.

منم تو دلم می گم اگه بعد از این همه سال هنوز منو نفهمیدی ،حالا به گفتن من واقعا چیزی عوض می شه.

برای امتحان یه چند موردی رو بهت میگم.

شروع کردی منو با کلماتی که هیچ وقت ازت نشنیدم صدا می کنی،اما می دونی من اون حسی رو که باید از حرفات بگیرم نمی گیرم.

من حتی می فهمم که لحنت گفتنت و تون صدات تو اون لحظه ای که این کلمات رو می گی مصنوعیه ،می فهمم به خاطر دل خوشی من داری اینا رو میگی.

اما هر چند خبلی می ترسم که به این کلمات قشنگ دل ببندم و بعدش دوباره همه ی احساسم پر پر بشه ، اما فکر کنم هر کسی استحقاق یه فزصت دوباره رو داره ،می خوام این فرصت رو به خودم و تو بدم.

 

نویسنده : ; ساعت ٩:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٠
حدود یک ساله که دائما یه استخوان بدنم می شکنه ، الان هم بعد از دو ماه که شکستگی نداشتم دوباره پام از همون نقطه قبلی شکسته.

راستش شکستگی های استخوانی اذیتم می کنه اما امید دارم که بلاخره جوش می خوره و ترمیم می شه ، اما این دل شکسته و هزار پاره شدم رو چی می تونه ترمیم کنه؟

نویسنده : ; ساعت ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱۱
کلمات کلیدی :دوباره شکستگی