قفس زندگی

قفس زندگی

چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد / چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد


روزهای آروم تری رو می گذرونم،خدا رو هزار بار شکر از اون استرس شدید و افسردگی زیاد خبری نیست و کلا حالم بهتره.

برای سالگرد مادر بزرگ عزیزم یه سفر سه روزه رفتم که خیلی برام خوب بود.

خدایا من می دونم زبان من قاصره از بجا آوردن شکرت اما از این بنده کوچکت بپذیر که با تمام کاستی هایی که داره می گه خدایا شکرت.

نویسنده : ; ساعت ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٢/٢٩
کلمات کلیدی :خدایا شکرت
توی این روزها که فکرم بدجوری درگیر دل کندن و جابجا شدن از خونه ی دوست داشتنی ام هست،توی این موقعیتی که واقعا تحت فشارم و نابودی زندگیم رو دارم به چشم می بینم،توی این لحظاتی که چشمام همش می باره ،یکی از اقوام بدون پرسیدن نظر من رفته و با پدر دخترک صحبت کرده و کلی با هم تبادل نظر کردند که ما به زندگی سابقمون برگردیم.

تو برزخم،حال و اوضاعم کاملا به هم ریخته،وسوسه ی خلاص شدن از موقعیت سخت فعلی باعث می شه گاهی به برگشتن فکر کنم اما دوباره یاد اون روزها می افتم یاد همه ی بی مهری ها و رنچهایی که کشیدم ،یاد این که دوباره دو هفته است که برای دیدن دختری نمی یاد ...

خدایا کمکم کن،بهم آرامش بده ،نذار دوباره اشتباه کنم.

نویسنده : ; ساعت ۱٠:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٢/٢٠
کلمات کلیدی :وسوسه
چند ماه گذشته ،چند ماهی که به اندازه چندین سال گذشته .هجوم بی رحمانه انواع حس های ناخوشایند در این چند ماه گاهی تا سر حد جنون دیوانه ام کرده .

خیلی چیزهای جدید و تلخ رو تجربه کردم،درد می کشم و بزرگ می شوم اما خیلی اوقات مثل یک بچه بی پناه تنهایی و غربتم رو با صدای بلند گریه می کنم.

توی این مدت اونقدر اشک ریختم که از شمار خارجه.

انگار برعکس همه ی درد و رنج های دیگه این درد قرار نیست کهنه بشه ،سرد بشه و فراموش بشه .هر روز یه جلوه تازه از این درد قطره قطره زهر به جام زندگیم می ریزه،دارم می میرم اما ذره ذره.

سخته ،خیلی سخت تر از اون چه تصور می کردم.

نمی تونم حتی به خودم بگم بعد از تحمل این همه درد یه روزی همه چی درست می شه،دیگه چیزی درست نمیشه این یه تلخی و رنج دائمیه.

کاش صبرم زیاد بشه....

 

مثل کبریت کشیدن در باد!  

زندگی دشوار است 

من خلاف جهت باد شنا کردن رامثل معجزه باور دارم! 

آخرین کبریتم را می کشم در باد 

هر چه باداباد!!! (سهراب)

نویسنده : ; ساعت ۸:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٢/۱۳
کلمات کلیدی :کاش صبرم زیاد بشه