احوال این روزهای من

مدت نسبتا طولانی ایه که چیزی ننوشتم.تو این مدت به یه وکیل خوب مراجعه کردم و با پرداخت حقالوکاله نسبتا بالایی که توسط پدر و مادر عزیزم تقبل شد کارهای مربوط به طلاق و تقسیم ملک رو دارند انجام می دهند.

 

وکیل باهاش تماس گرفته و کلا ماجرا رو از اون طریق فهمید .وکیل به من گفت که جوابش این بوده که هیچ اصراری برای ادامه این زندگی نداره و در جهت پایان دادن به این زندگی کاملا همکاری می کنه! اما بلافاصله بعد از تماس وکیل با من تماس گرفت و شروع کرد به تهدید کردن من که تا جایی که بتونه من رو سر می دوونه.

شبها اصلا خواب ندارم و این خیلی آزار دهنده است .دیروز بعدازظهر برای چند دقیقه خوابم برد و کابوس وحشتناکی دیدم .خواب دیدم سرنشینان یه ماشین قصد دزدیدن دختری رو دارند.با حال بسیار بدی از خواب پریدم.

 

برام دعا کنید لطفا.

/ 5 نظر / 28 بازدید
حوری

سلام خانمی اصلا نگران هیچ چی نباش. لااقل یک امروز رو برای خودت شاد باش و به مناسبت شب یلدا با هم خوش بگذرونید. دعوتش کن بیاد خونه. شاید سخت باشه، ولی هرچیزی اولش سخته وقتی قدم اول رو برداشتی بقیه اش رو بسپار به خدا. با هم خوش بگذرونید. از این بهانه ها و فرصت ها برای خوب و خوش بودن استفاده کنید. عزیزم تو هم مثل من به یک مشاوره خوب و ماهر نیاز داری.

victoriaa

عزیزم با تصمیمی که گرفتی روزای سختی رو پیش رو داری قوی باش و به خدا تکیه کن بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر در این که تورو اذیت خواهد کرد که شک نکن اما خیالت راحت که تو هم خوب می تونی اذیتش کنی فقط صبر داشته باش و از کوچکترین حقی که داری نگذر بزار اونم بدونه یه من ماست چقدر کره داره برات دعا میکنم عزیزم با همه وجودم

مهربانو

دختر خوب چه کارهایی کردی و اصلا به من نگفتی بیام بخونمت . عزیزم خیلی خوشحالشدم .. باور کن خیلی وقتا برات دعا کردم که جسارت این کار رو پیدا کنی . خوشحالم که خودت پیش قدم شدی هرچند که اون گفته هیچ اصراری به ادامه ش نداره ولی میبینی که چقدر براش دردناک بوده که تو رو پای خودت بایستی و زود زنگ زده تهدیدت کرده