ماه مرداد

توی این چند وقتی که تکلیف خونه مشخص شده خیلی آروم تر هستم ،خدا رو هزاران بار شکر.

دیروز برای خرید لوازم التحریر دختری رفته بودم و چند تا وسیله هم به دلخواه خودم برای خونه خریدم ،خیلی حس خوبیه که بدون ترس و دلشوره از این که شماتت بشی چیزی رو که دوست داری بخری.شاید کسی حس من رو درک نکنه اما برای من که همیشه یه سایه سنگین بالای سرم بوده و تقریبا تمات اختیار زندگیم دستش بوده این حس خیلی شیرینه ،حس آزادی عمل ....

راستش اوایل همش با خودم می گفتم کاش یه روز چشمم رو باز کنم و ببینم این جدایی در واقع اتفاق نیفتاده ،آخه خیلی می ترسیدم که نکنه نتونم تنهایی از پس زندگی خودم و دختری بر بیام اما حالا کم کم دارم می فهمم که سالیان سال عمر و جوونیم با ترس گذشت و دارم می فهمم که خدا اونقدر بزرگتر از تصور ما است که نمی ذاره تو سختی و مشکل بمونیم.توی این چند وقت هر روزش معجزه های کوچک و بزرگی از لطف و مهربانی خدا در اطرافم دیدم و حالا صد در صد ایمان دارم که خدای مهربان و قدرتمند من هیچ وقت تنهام نمی ذاره ،در برابر این همه عظمت فقط می تون بگم "خدایا شکرت".

/ 4 نظر / 39 بازدید
saeed

خدا رو شکر. اما باید قبول کنیم که بعضی ها وارد زندگی ما می شوند و زود می روند و بعضی ها مدتی می مانند و رد پایی بر روی قلب ما می گذارند و ما دیگر هیچ گاه همان که بودیم نیستیم. و این درد رو نمی دونم چه طور باید درمان کرد. انشالله همیشه شاد و موفق باشید.

مریم

من حالت رو درک میکنم زندگی با این جور به ظاهر آدمها خیلی سخته و وحشتناکه .. راحت شدی اصلاً نگران نباش خدا رو داری گلم

مارال

زندگی مشترک خیلی دوست داشتنی و شیرین می تونه باشه به شرطی که به قول خودت این همه ترس و حس شماتت و در بعضی زندگیا دعوا و عدم تفاهم نباشه.حالا کم کم با دختری هر دوتون حالتون بهتر هم می شه.

ملودیای مامان و بابا

هر روزش معجزه های کوچک و بزرگی از لطف و مهربانی خدا در اطرافم دیدم و حالا صد در صد ایمان دارم که خدای مهربان و قدرتمند من هیچ وقت تنهام نمی ذاره ،در برابر این همه عظمت فقط می تون بگم "خدایا شکرت". چقدر این سطر اخر نوشته هات به دلم نشست [ماچ]