دلم پر درده

بیش تر از یک ماهه که هیچ کاری به کار هم نداریم .تا چند وقت پیش حاضر بود یه بخشی از حق و حقوق منو بده و جدا شیم اما دو روز پیش آب پاکی رو ریخت رو دستم و گفت یک ریال هم نمی ده و اصلا براش مهم نیست سر من و بچه چی می آد و حتی اگه مجبور بشیم تو خیابون چادر بزنیم اون می آد و بی اعتنا از کنارمون رد می شه،گفت من براش با یه زن تو خیابون هیچ فرقی ندارم .خیلی حرفا بهم زد .اشکای لعنتی من قطع نمی شد ،تو تمام اون مدت که این حرفا رو می زد فقط با خودم فکر می کردم کاش تو زندگی این قدر صادق نبودم و از همه ی خواسته هام نگذشته بودم.کاش کاری کرده بودم که موستوجب همچین ظلمی بود.

خیلی خیلی سخته که بعد از این همه سال زندگی و کار کردن بیرون خونه که من فکر می کردم برای ساختن زندگیمونه نه فقط زندگیش،حالا باید با دست خالی برگردم به خونه ی والدینم. 

 

دلم پر درده.

/ 4 نظر / 25 بازدید
عسل

میدونی مهم چیه ؟مهم اعصاب و روان تو و اون طفلک معصومه که بیش از این نباید مورد هجوم واقع بشه نه اینکه مسائل مادی مهم نیست نه مه هست اما بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کن اما الکی هم از حقت نگذر با یه وکیل مشورت کن و بی گدار به آب نزن عزیزم بدون مشاوره با وکیل زبده خونه پدری نرو خواهش میکنم خیلی به مشاوره قانوی توجه کن حتما این کارو انجام بده عزیزم همیشه تو دعاهام هستی مهربونم

victoriaa

حتی اگه همین الان هم دست خالی برگردی خیلی بهتر از اینکه بشینی و این روزهای سگی رو بشمری نزار دیرتر بشه

مارال

بعضی وقتا فکر می کنم چرا ادما به این مرحله می رسن؟چرا باید به هم کاری نداشته باشید؟یه عمر زندگی.یه بچه...نمی دونم چی بگم پرنده جان.فقط بدون من باهاتم و همه درد و دل هات و با جون و دل می شنوم.

شرمین

پرنده مطمئنی داری مثل من خودت با مشکلات مالی گول نمیزنمی ؟؟ من بدون هیچی هیچی اومدم بدون هیچ توافقی حتی رو نداشتن حقوق من ... پرنده توهم اش از واقعیت اش هزار هزار برابر بدتر .واقعیت اونی نیست که تو و من توهم اش داشتیم باور کن